Warsztat MOC EKSPRESJA - MOJA SIŁA TWORZENIA 09-12.07.2015

 

Warsztat MOC EKSPRESJA - MOJA SIŁA TWORZENIA.


Chciałabym zaprosić Cię do Celebrowania swojej Niezwykłej Indywidualności poprzez ruch, śpiew, taniec, malowanie....Tym razem zapraszam do Gospodarstwa Agroturystycznego „Spełnione Marzenie” to nowo wybudowany, urządzony komfortowo obiekt. Cudowne i piękne miejsce - na to by wypocząć a przy tym doświadczyć samopoznania poprzez ruch, taniec, śpiew i malowanie. Położone w powiecie Świeckim, w malowniczej wsi Lubodzież, na skraju Borów Tucholskich.


JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?
Jest to pierwszy z cyklu trzech warsztatów "Moc Ekspresja - Moja Siła Tworzenia". Każdy z cykli to 3 dni warsztatu, na którym będę chciała Ci przypomnieć jak dotrzeć do inspirujących i wzbogacających zasobów w Tobie. Poprzez metody pracy, z jakimi Cię zapoznam poznasz przestrzeń, która pozwoli Ci na dotarcie do nowych pokładów energii, lepszego zrozumienia siebie, a tym samym lepszej komunikacji ze sobą i najbliższymi oraz otoczeniem a przede wszystkim poczucia spełnienia i bycia w pełni..


Warsztat będzie okazją do bycia w Obecności i autentyczności ze sobą samym.
Kreacja, poszukiwanie, odkrywanie nowych inspiracji, w tym szczerość i otwartość na zmianę będą mottem warsztatu. Zaś poprzez autentyczny ruch - taniec uaktywnisz swoja moc puścisz swoje ograniczenia, Malując dotrzesz do ukrytych, nieuświadomionych zasobów w Tobie, które są zamazane w codzienności, wyrazisz swój koloryt.


Stworzysz Swoja Mandalę Mocy. Poprzez pracę z oddechem dźwiękiem i Emisją Głosu, wyrazisz swoje potrzeby, wypowiesz "Swoją Prawdę".
Doświadczysz swobodnej komunikacji bez ograniczeń i poczujesz jak wielka siłę ekspresji masz w sobie.

 

Prowadząca: Justyna Gruszka

 

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dyplomowana masażystka, malarka, podróżniczka. Uwielbia taniec. Prowadzi własne autorskie warsztaty taneczno - malarskie z ekspresji twórczej. Doradca rozwoju osobistego, z powołania nauczyciel. Od najmłodszych lat zaangażowana we własny rozwój duchowy, w codziennym życiu praktykuje szamanizm, reiki. Kocha Naturę, wykorzystuje moc i właściwości kamieni szlachetnych tak w życiu codziennym jak i w terapii duchowej. Uprawniony nauczyciel metody Vedic Art.Ramowy program czasowy warsztatu:

 

Przyjazd 9 lipca w godzinach popołudniowych, kolacja.
Warsztat zaczynamy w piątek 10 lipca 2015 od wspólnego śniadania (9:00). Zajęcia zaczynamy o godzinie 10:15. Kontynuujemy do niedzieli, do godziny 15. codziennie od godz.9:00 do godz.18:00, ze śniadaniem, kolacją i przerwą na obiad.


09:00 - śniadanie
10:00 - 13:00 - warsztat z ekspresji twórczej
13:00 – 15:00 - obiad
15:00 - 18:00 warsztat z ekspresji twórczej
18:15 - kolacja
20:00 - rytuały wieczorne w zależności od pracy grupy


Ważne!!!
Program może ulegać delikatnym przesunięciom czasowym z uwagi na pracę grupy.

W programie warsztatu miedzy innymi:


- dużo spontanicznego, energetycznego tańca i ruchu, improwizacji
- praca z ciałem i emocjami
- malowanie swojej mandali mocy
- odkrywanie zasobów i poczucia wewnętrznej wolności, radości, spontaniczności w kreowaniu
- rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań i ich transformacja – praca z maskami
- podróż w głąb siebie - medytacja przy dźwięku bębna szamańskiego
- poznawanie nowych możliwości własnych zasobów i ich aktywowanie poprzez malowanie na tkaninie
- praca z procesem
- medytacje – także różne rodzaje medytacji aktywnych
- techniki i praktyki szamańskie
- poznawanie nowych możliwości własnych zasobów i ich aktywowanie poprzez malowanie na tkaninie
- odkrywanie uzdrawiającej mocy głosu – poprzez pracę z głosem i własnym dźwiękiem
- uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech

 

 


TERMIN:
Przyjazd Uczestników 9 lipca w godzinach popołudniowo-wieczornych. Warsztat zaczynamy w piątek 10 lipca o godzinie 9:00 od wspólnego śniadania. Zajęcia zaczynamy o godzinie 10:15. Kontynuujemy do niedzieli, do godziny 15:00. Codziennie od godziny 9:00 do godziny 18:00, ze śniadaniem, kolacją i przerwą na obiad. 

GDZIE?
Agroturystyka „Spełnione Marzenie”
Lubodzież 31
Beata Karpińska


CENA I KOSZTY WARSZTATU:

Cena warsztatu: 450,00 zł / osoba.

Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich tzn. koszt płótna w wysokości od 20 - 35zł w zależności od wielkości płótna ponosi uczestnik warsztatu. Farby akrylowe, palety są częścią wyposażenia na warsztacie. Można przywieźć własne materiały do struktury jak np. koraliki, piórka, pasty modelujące, itd.


Koszt zakwaterowania i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie) za cały pobyt 300,00 zł / osoba. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami.

 

Całość: 750,00 zł / osoba.


CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:
Luźny swobodny strój, spódnice, rzeczy, które możesz wybrudzić farbami, chusty, białe prześcieradło, koc, karimatę, śpiwór, notatnik, biała i różową świecę, kredki np. bambino, olejek do masażu, mała miskę tak żeby można było w niej zamoczyć nogi, zabierz swoje "amulety i przedmioty mocy" np. kryształ naszyjnik itd.


ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA:
Gwarantem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie zadatku (bezzwrotnego) w wysokości 200 złotych oraz zgłoszenie mailowe (kontakt@vedic-art.pl) lub telefoniczne (509 981 720).


Dane do przelewu:

Justyna Gruszka Bank zachodni numer: 41 1500 1155 1011 5011 7366 0000


Serdecznie zapraszam do Podróży w Wzmacnianiu Swojej Siły i MOCY - w Ośrodku Agroturystycznym „Spełnione Marzenie”.


www.vedic-art.pl - Justyna Gruszka.

 

Try now

Bądź zawsze na bieżąco!

 

Jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowościach, wydarzeniach, promocjach i innych ciekawostkach

zapisz się do naszego newslettera.

 

Newsletter jest bezpłatny i możesz zrezygnować z niego w każdej chwili.

 Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)