Święta Bożego Narodzenia ze Spełnionym Marzeniem 22.12.2017 - 27.12.2017

Święta Bożego Narodzenia.


22.12.2017 – 27.12.2017

 

 

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne Święta ze Spełnionym Marzeniem. Spędźcie ten magiczny czas razem z nami, wśród przyrody, natury, z dala od miejskiego zgiełku.

 

 

 

 

Zamiast spędzać czas w kuchni, spędźcie czas z rodziną, my zajmiemy się całą resztą.

 

 

 

 

 

Nasz dom na te piękne chwile zamienia się w świąteczny nastrój. Piękna, duża choinka (pod którą zmieści się mnóstwo prezentów), zapach pomarańczy z goździkiem, w tle, cichutko grające kolędy i oczywiście zapachy z kuchni, pysznych dań, które dla Państwa przygotujemy.

 

 

 


W tym roku proponujemy pobyt już od piątku 22.12.2017. Piątek, sobota to czas dla Państwa, odpoczynek, relaks, spacery, itd. Z naszej strony w te dni oferujemy śniadania i obiadokolacje jak i rówież kawę i pyszne domowe ciasto.

 

 

 


Niedziela – Wigilia, rano śniadanko, gdy pierwsza Gwiazda wyjdzie na niebie zaczniemy kolację Wigilijną. Poniedziałek, wtorek to czas świąteczny, oferujemy świąteczne śniadania, obiady i kolację oraz oczywiście kawa i ciasto.

 

 

 

 

 

Środa to dzień wyjazdu, na zakończenie zaserwujemy pyszne śniadanko i coś śłodkiego.

 

 

 

 

 

Dodatkowo możemy zaproponować (o ile pogoda pozwoli) kulig dla małych i dużych, wieczorne ognisko z żurem i kiełbaskami :), wspólne gry i zabawy (np. kalambury), wspólne śpiewanie kolęd.

 

 

 

 

Cena za cały pobyt (nocleg i wyżywienie): 750,00 zł / osoba.

Dzieci do lat 3: 100,00 zł.

Dzieci od 3 do 10 lat: 250,00 zł.

 

Istnieje możliwość przyjazdu na krótszy/dłuższy okres. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu - indywidualna wycena pobytu.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Try now

Bądź zawsze na bieżąco!

 

Jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowościach, wydarzeniach, promocjach i innych ciekawostkach

zapisz się do naszego newslettera.

 

Newsletter jest bezpłatny i możesz zrezygnować z niego w każdej chwili.

 Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)