Plenerowy warsztat Vedic Art 17-18.09.2016

Zapraszam na kolejny warsztat malowania Vedic Art st. I i dla zaawansowanych st.II.

 


Vedic Art to prosta metoda, która przy pomocy malowania otwiera nas na bycie kreatywnym i zaradnym w każdej dziedzinie naszego życia.


Termin :
17-18.09.2016 Lubodzież w gospodarstwie agroturystycznym www.spelnionemarzenie.eu
w tym terminie można zacząć zarówno pierwszą jak i druga część warsztatu I lub IIst. Po udziale w części pierwszej, kontynuacja warsztatu w Bydgoszczy w wybranym, dogodnym terminie.


Godziny: (sobota i niedziela) 10 -18.


Cena: 350zł (1x sobota, niedziela - 16 godzin) połowa warsztatu kompletny warsztat trwa 30 godzin, czyli 4 dni i koszt 700zł

w przypadku gdy wybierzesz 1 dzień ( sobota lub niedziela), czyli 8 godzin - 180zł


Warsztat wyjazdowy- dochodzą koszty pobytu 150zł/osobę (za 2 dni pobytu, nocleg i posiłki).


Cena nie obejmuje wyprawki malarskiej ( farby,pędzle,podobrazia). Zaopatrzenie we własnym zakresie lub możliwość zakupu na miejscu.

 

Wyjazd: malowniczo położone gospodarstwo w Borach Tucholskich k.Lniana www.spelnionemarzenie.eu


Zadatek w wysokości 100zł rezerwuje miejsce.

Kontakt: proszę o zgłoszenie na: joannabfor@wp.pl lub 512 303 732

 

 

VEDIC ART- metoda rozwoju osobistego, która w oparciu o 17-cie Wedyjskich zasad ( Prawd Życia) otwiera i uwrażliwia prawą półkulę mózgu, odpowiedzialną za intuicję i kreatywność.
W trakcie malowania transformujemy nasze lęki, obawy i ograniczenia. Stajemy się twórcami na obrazach jak i w życiu.
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy tęsknią za uwolnieniem i poznaniem własnego potencjału. Dla tych, którzy nigdy nie malowali i tych którzy uczyli się malować. Malujemy nie to co widzimy tylko to co czujemy.VA nie naucza jak malować, ale jak uwolnić swoją wewnętrzną, często zapomnianą twórczą naturę.
Zajęcia prowadzę w kameralnej grupie lub indywidualnie, malujemy bez oceniania i krytykowania w ciszy i skupieniu. Cały kurs prowadzony jest w sposób zalecany przez Akademię Vedic Art.
Jestem certyfikowanym nauczycielem metody Vedic Art od 2013 roku ( na liście rekomendowanych nauczycieli VA), posiadam dyplom nauczyciela Ekstra Kompetencyjnego kurs ukończony u Johannesa Kallmana ( syna zmarłego przed kilku laty, twórcy metody VA Kurta Kallmana).


Zapraszam do wspólnej podróży wgłąb siebie! Joanna Forbot

Try now

Bądź zawsze na bieżąco!

 

Jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowościach, wydarzeniach, promocjach i innych ciekawostkach

zapisz się do naszego newslettera.

 

Newsletter jest bezpłatny i możesz zrezygnować z niego w każdej chwili.

 Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)