MAPA MARZEŃ - gestaltowski warsztat - 25.04-26.04.2015

 

MAPA MARZEŃ - gestaltowski warsztat, prow. Renata Mazur-Ponikiewicz

 


Termin: 25 - 26 kwiecień 2015 r.


Zapraszamy na warsztat wszystkich, którzy chcą wzmocnić się w realizacji własnych marzeń. Spotkanie będzie też szansą na wzbogacenie się o nowe inspiracje związane z tym, w jakim kierunku chcesz iść, w jaki sposób oraz gdzie dokładnie dojść. Intensywne rozmyślanie o własnych marzeniach pobudza… bo przecież: ,,to możliwość spełniania marzeń sprawia, ze życie jest takie fascynujące”.


W jaki sposób dbasz o swoje marzenia? Ile czasu poświęcasz, by je osiągać? Czy zwykle nie jest tak, że tylko chwilę o nich pomyślisz i wracasz do swych "codziennych" spraw?


Zdarza się, że bardzo czegoś chcemy, ale równocześnie sami sobie przeszkadzamy w tym, by to uzyskać. Marzenia wymagają często konfrontacji z własnymi oporami i przekonaniami. Nie zawsze mamy jednak w sobie świadomą gotowość na to spotkanie. Podczas warsztatu będzie czas na przyjrzenie się temu, czego pragniesz oraz na zaplanowanie konkretnych działań, które zbliżą Cię do Twoich marzeń i pozwolą zmierzyć się z przeszkodami.


Marzenia niosą ze sobą chęć zmiany. Założeniem podejścia Gestalt jest to, że zmiana wydarza się wówczas, gdy stajesz się tym, kim jesteś, a nie próbujesz się stać takim, jakim nie jesteś. Gestalt przyjmuje też, że każdy jest specjalistą od siebie samego. Nie otrzymasz więc na tym warsztacie „dobrych rad”, pouczeń i wykładu jak to być “powinno”. Znajdziesz natomiast przestrzeń na spotkanie z samym sobą. Z uważnością zajmiesz się swoim potrzebami, możliwościami i ograniczeniami, a grupa oraz osoba prowadząca będzie wspierać Cię w tym procesie.


Podczas warsztatu wykorzystamy techniki wspierające rozwój osobisty: praca z metaforą, wizualizacją, praca z ciałem i osobistą symboliką. Różne formy ekspresji twórczej oddziałujące na sferę „poza logiczną”, intuicyjną będą wspierać w odnajdywaniu odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytania.


Inspiracji poszukamy wykonując osobiście Mapę Marzeń – to wizualne narzędzie skupienia swojej kreatywnej energii w kierunku, w którym pragniesz iść.

Sięgnij więc do swego wnętrza, by wydobyć to, co dla Ciebie najważniejsze. Sięgnij do świata, po swój wymarzony skarb.

 

„Każdy z nas ma głęboko ukryte osobiste marzenie, które tylko czeka na to, aby je odkryć i spełniać. Jeśli pokochamy swoje marzenia i zainwestujemy w nie miłość , twórczą energię, upór i pasję, osiągniemy prawdziwy sukces.” Sarah Ban Breathnach

 


Prowadzi: Renata Mazur – Ponikiewicz

Terapeutka Gestalt, trener rozwoju osobistego, instruktor terapii ekspresyjnych i technik relaksacyjnych. Założycielka i właścicielka krakowskiej Pracowni Rozwoju PEŁNIA, której działalność jest skoncentrowana na prowadzeniu spotkań indywidualnych oraz grupowych dotyczących szeroko rozumianego rozwoju osobistego i artystycznego.

 

Odbiorcy warsztatów: warsztaty skierowane są do osób dorosłych, tych którzy mają marzenia ale także do tych, co nie mają marzeń a chcieliby je odnaleźć/zainspirować się

 

Termin: 25 - 26 kwiecień 2015r.

Miejsce: Gospodarstwo Agroturystyczne "Spełnione Marzenie"


Ilość uczestników: maks. 12 osób

 

Koszt: 450,00 zł / osoba (warsztat, nocleg, wyżywienie).Informacja dla uczestników: Na warsztat proszę wziąć wygodny, luźny strój i zabrać ze sobą zdjęcie, na które lubisz patrzeć- najlepiej przedstawiające Ciebie :)

Proszę weź również notatnik, coś do pisania oraz gazety :)Zapisy i Informacje: tel . 606-850-728 (może być sms) lub mailowo na adres agroturystyka@apelnionemarzenie.eu


Rezerwacja następuje po zgłoszeniu telefonicznym bądź mailowym oraz wpłacie na konto Gospodarstwa pełnej opłaty za zajęcia (możliwość rozłożenia na dwie raty). Do tygodnia czasu przed zajęciami istnieje możliwość zwrotu wpłaty - po potrąceniu kosztów administracyjnych w wysokości 30zł. Po tym czasie kwota nie ulega zwrotom. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń/opłat.


Konto bankowe 43 1090 1896 0000 0001 1482 4291


W tytule przelewu proszę o podanie tytułu/terminu opłacanych zajęć oraz: Imię, Nazwisko i tel. kontaktowy do uczestnika.

 

W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości uczestników, organizator zastrzega sobie możliwość odwołania/przełożenia zajęć na inny termin. W tym przypadku zwracamy pełną kwotę jaka została wpłacona.

 

Serdecznie zapraszamy!!

 

 

Try now

Bądź zawsze na bieżąco!

 

Jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowościach, wydarzeniach, promocjach i innych ciekawostkach

zapisz się do naszego newslettera.

 

Newsletter jest bezpłatny i możesz zrezygnować z niego w każdej chwili.

 Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)